O 14 Altcoin İçin Dikkat: Binance’e Girebilirler!

Kripto para piyasasını yakından takip eden analiz şirketi LayerGG, geçtiğimiz günlerde Binance ile ilgili dikkat çekici bir tweet attı. Tweet’te, Binance MegaDrop ve LaunchPool adayları masaya yatırıldı. İşte aday olan altcoin projeleri…

O altcoin projeleri, Binance’e Launchpool ve MegaDrop olarak girebilir

Bilmeyenler için hatırlatmakta fayda var… Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance MegaDrop ve LaunchPool etkinlikleri, kullanıcıların yeni kripto paraları elde etmelerine olanak sağlayan önemli fırsatlar sunuyor. MegaDrop’larda genellikle yeni listelenen altcoin projelerine erişim imkanı verilirken, LaunchPool’larda ise stake etme yoluyla yeni tokenlar kazanılabiliyor.

LayerGG’nin tweet’ine göre, dün, Binance’de MegaDrop ile birlikte listelenen $LISTA tokenı, Web3 ile İlgili Promosyonlar kapsamında Binance Invest’te yer alıyor. Bu durum, yakın zamanda benzer şekilde listelenen ve Web3 ile ilişkili $BB tokenına benzer bir strateji izlendiğini düşündürebilir. Peki, bundan sonraki MegaDrop adayları kimler olabilir? LayerGG, tweet’inde öne çıkan projeleri üç farklı kategoriye ayırarak değerlendirdi:

Öncüler:

 • StakeStone (@Stake_Stone): StakeStone yönetim tokenı için Binance Invest üzerinden airdrop promosyonu düzenleniyor. Kullanıcılar ayrıca Omnichain Carnival kampanyasına katılım sağlayarak puan kazanabiliyorlar.
 • Solv Protocol ($SOLV): @Web3WithBinance üzerinden 150.000 $SOLV tokenı airdrop promosyonu sunuluyor. Kullanıcılar Yield Market’ı kullanarak veya $BTCB’yi stake ederek ve SolvBTC için kilitleme yoluyla puan kazanabiliyorlar.
 • Babylon ($BBN): BTC ekosisteminde en çok beklenen projelerden biri olan Babylon, @Web3WithBinance ile yeni bir entegrasyona sahip. Şu anda bir airdrop promosyonu bulunmuyor ancak testnet’te BTC stake ederek potansiyel airdrop fırsatlarına erişim sağlanabilir.
 • UXLINK ($UXLINK): Dappradar’ın sosyal sıralamasında zirveye çıkan UAW tokenına sahip UXLINK, şu anda @Web3WithBinance üzerinden airdrop promosyonu sunuyor. Bu durum, daha önce yaşanan $NOT listeleme senaryosuna benzer şekilde birçok $UXLINK tutucusuna avantaj sağlayabilir.
 • Pøver ($SOCIAL): @Web3WithBinance üzerinden airdrop promosyonu sunulan Phaver, Lens Protocol’ün en çok kullanılan dApp’ı olma özelliğini taşıyor ve yakın zamanda Farscaster ile entegre edildi.

Rakipler ve potansiyele sahip olan altcoinler hangileri?

 • Pøver ($SOCIAL): Öncüler kategorisinde yer almasına rağmen potansiyeli nedeniyle Rakipler kategorisinde de anılması gereken Phaver, takip edilmesi gereken projeler arasında yer alıyor.
 • UXLINK ($UXLINK): Airdrop promosyonu devam eden UXLINK, öncüler kategorisinde yer alsa da rekabeti nedeniyle Rakipler kategorisinde de değerlendirilmeyi hak ediyor.
 • zkLink ($zKLINK): zkLink, Layer 2 ölçeklendirme çözümleri sunan öncü protokollerden biri olarak öne çıkıyor.
 • BEVM ($BEVM): Bitcoin üzerine inşa edilen L2 çözümlerinden biri olan BEVM, takip edilmesi gereken projeler arasında yer alıyor.
 • Jumper Exchange (@JumperExchange): Merkeziyetsiz borsa (DEX) çözümleri sunan Jumper Exchange, rekabetin yoğun olduğu alanda kendine yer edinmeye çalışıyor.
 • SynFutures (@SynFuturesDefi): Türev piyasalarına odaklanan merkeziyetsiz borsa (DEX) protokolü olan SynFutures, potansiyeli nedeniyle Rakipler kategorisinde değerlendiriliyor.
 • KelpDAO (@KelpDAO): DeFi alanında yenilikçi çözümler sunmayı hedefleyen KelpDAO, gelişimi yakından takip edilmesi gereken projelerden biri olarak görülüyor.
 • Swell Network (@swellnetworkio): Veri gizliliği ve ölçeklenebilirlik konularına odaklanan Swell Network, gelecekteki potansiyeli nedeniyle bu kategoride yer alıyor.
 • Particle (@particle_trade): Menkul kıymet tokenizasyonu (security token offering) alanında faaliyet göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir